2. Tvůrci cesty

Obec Beatenbereg se stará o celkovou údržbu cesty. Pomáhala také s instalací jednotlivých knih a směrových ukazatelů. Vyjádřila tím svůj vděk svému prominentnímu občanovi, za to že při každé příležitosti popisuje Beatenberg jako "nejkrásnější místo na světě". Pokud to někdo může posoudit, pak určitě Erich von Däniken, který procestoval skutečně celý svět.

Studenti školy v Beatenbergu, společně se svými učiteli, se starají o údržbu a opravy jednotlivých stanovišť, které také sami navrhli a vytvořili. V jejich kompetenci je také sponzoring a jednání s majiteli pozemků, stejně jako řada dalších drobných úkolů a povinností.

Tato první tematicky zaměřená cesta v Beatenbergu je propagována místní turistickou kanceláří, která také zajištila celkové plánování a koordinaci při výstavbě cesty. Jejím úkolem je také šíření a distribuce aktuálních informací o cestě a její zařazení do celkového plánu rozvoje turistiky v celé oblasti.
Turistická kancelář (umístěná poblíž středu obce) vám ráda poskytne jakékoli další informace o další turistických atrakcích v okolí Beatenbergu.

2. Tvůrci cesty - německý text 2. Tvůrci cesty - informační panel 2. Tvůrci cesty - anglický text
Pro zvětšení klikněte na obrázek
Vítejte na stránkách
věnovaných
Erichu von Dänikenovi.
Najdete zde informace
o jeho životě, knihách,
jeho návštěvách u nás
a mnoho dalších zajímavostí.
Pana Ericha von Dänikena v ČR zastupuje a jeho vystoupení pořádá
Aldea, vzdělávací agentura